Transport mebli Wrocław – Tanie przeprowadzki

przeprowadzki wrocław transport mebli
transport mebli wrocław tanio

Transport mebli Wrocław – tanio!

Firma Auto-Trans Sprinter posiada duże doświadczenie w organizacji przeprowadzek oraz transportów mebli i wyposażenia. Oferujemy Państwu profesjonalne i bezpieczne przewiezienie powierzonych ładunków we Wrocławiu i okolicach, ale również na terenie całego kraju i Europy. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi transportu mebli organizowanego przez naszą firmę.

Zmiana siedziby firmy? Przeprowadzka? Transport dużych i ciężkich mebli? Żadne zadanie tego typu nie jest nam straszne. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu i wykonamy je szybko, tanio i solidnie. Nasza firma organizująca przeprowadzki we Wrocławiu dysponuje pakownymi samochodami marki Mercedes-Benz, które są przystosowane do transportu przedmiotów o większych gabarytach i bez trudu pomieszczą sprzęt RTV, wyposażenie AGD, meble oraz inne ładunki niemieszczące się w aucie osobowym. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również pojemny kontener służący do przewozu większych ładunków. Przeprowadzamy tanio i skutecznie!

Oprócz transportu mebli we Wrocławiu i okolicach proponujemy również załadunek i rozładunek przewiezionego towaru, włącznie ze zniesieniem przedmiotów i wniesieniem ich na docelowe piętro. Nie muszą się Państwo martwić także o ewentualny montaż mebli – w naszą firmą współpracuje profesjonalna ekipa, która zadba o skręcenie i połączenie wszystkich części wyposażenia.

Przeprowadzki we Wrocławiu i transport mebli – Auto-Trans Sprinter

Nasza firma wyróżnia się na rynku atrakcyjnymi cenami idącymi w parze z wysoką jakością usług. W kwestii transportu mebli we Wrocławiu taniej niż u nas być już nie może. Cieszymy się dużym zaufaniem Klientów, dobrą opinię uzyskaliśmy dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej oraz kompleksowym i odpowiedzialnym podejściu do każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Gwarantujemy:

  • bezpieczny załadunek i rozładunek
  • terminowy i profesjonalny dowóz
  • ubezpieczenie przewożonych przedmiotów i OC przewoźnika
  • możliwość wystawienia faktury VAT

CENNIK NAJNIŻSZE CENY!

  • od 1,50zł netto za transport na dłuższych trasach w Polsce i poza krajem
  • usługa transportu we Wrocławiu już od 50 zł!
  • możliwe negocjacje cen

Firma Auto-Trans Sprinter, oferuje Państwu profesjonalny i bezpieczny transport mebli we Wrocławiu i okolicach, ale również na terenie całego kraju i Europy. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Transport mebli tak tanio tylko z Auto-Trans Wrocław

Zmiana siedziby firmy? Przeprowadzki? Transport dużych i ciężkich mebli? Sprostamy każdemu zleceniu i wykonamy je szybko, tanio i solidnie. Dysponujemy samochodami marki Mercedes Benz, które są odpowiednio przystosowane do przewozu sprzętu RTV, AGD, mebli i innych przedmiotów, które nie zmieszczą się w samochodzie osobowym.

Na wyposażeniu posiadamy również pojemny kontener do przewozu większych ładunków. Oprócz załadunku oraz rozładunku towarów, które często mogą sprawiać dużo problemów w ich zniesieniu oraz wniesieniu na piętro, oferujemy Państwu również profesjonalne usługi ekipy montującej meble. Renomę oraz dobrą opinię wśród Klientów, uzyskaliśmy dzięki doświadczonej kadrze oraz kompleksowym i odpowiedzialnym podejściu do każdego zlecenia.

Czekamy na Państwa kontakt.