Transport drogowy

transport drogowy towarów wrocław

Oferta firmy Auto-Trans Sprinter opracowana jest tak, aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby związane z szybkim przewozem wyposażenia oraz przeprowadzkami. Z tego powodu pragniemy zaproponować Państwu transport drogowy towarów z Wrocławia i na terenie samego miasta. Sprawnie i terminowo jesteśmy w stanie przewieźć meble, sprzęt RTV, wyposażenie AGD, sprzęty biurowe i inne przedmioty o większych gabarytach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i wybrania propozycji, która najbardziej będzie odpowiadała Państwa wymaganiom.

Podczas przeprowadzek częstym problemem jest brak odpowiedniego samochodu, który będzie w stanie pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty i w krótkim czasie przewieźć je do miejsca docelowego. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy pakowne auta dostawcze marki Mercedes, udostępniamy również kontener do przewozu. Podstawą naszej oferty jest profesjonalny transport drogowy towarów we Wrocławiu, ale podejmujemy również zlecenia obejmujące przewóz na terenie całej Polski oraz krajów europejskich.

Auto-Trans Sprinter – transport drogowy towarów – Wrocław

Na tle konkurencji wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami przewozu oraz kompleksowym podejściem do każdego zlecenia. Przewóz ciężkich lub nieporęcznych mebli często sprawia kłopot, jednak nasi wyszkoleni pracownicy doskonale poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Zdobyte przez nas doświadczenie w transporcie drogowym towarów z Wrocławia na terenie całej Europy pozwala nam stale udoskonalać oferowane usługi i poznać oczekiwania Klientów. Wciąż podnosimy jakość naszej pracy, dzięki czemu zyskaliśmy już wielu stałych zleceniodawców. Chętnie podejmiemy się zleceń zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Zapraszamy również do nawiązania stałej współpracy.

GWARANTUJEMY

  • bezpieczny załadunek i rozładunek
  • terminowy i profesjonalny dowóz
  • ubezpieczenie przewożonych przedmiotów i OC przewoźnika
  • możliwość wystawienia faktury VAT

CENNIK NAJNIŻSZE CENY!

  • od 1,50 zł netto za transport na dłuższych trasach w Polsce i poza krajem
  • usługa transportu we Wrocławiu już od 50 zł
  • możliwość negocjacji cen